Hizmetlerimiz

Altın Portal Ödülleri

Kahya Medya Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Portal Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!
Altın Portal Ödülleri Kahya Medya Grup
Altın Taç Ödülleri Kahya Medya Grup

Altın Taç Ödülleri

Kahya Medya Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Taç Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!

Altın Boğaz Ödülleri

Kahya Medya Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Boğaz Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!
Altın Boğaz Ödülleri Kahya Medya Grup
Türkiye Vizyon Ödülleri Kahya Medya Grup

Türkiye Vizyon Ödülleri

Kahya Medya Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Türkiye Vizyon Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!

Şehrin Bilinmeyenleri

Ekranların yön gösteren, karış karış gezdiren, gezdirirken bilgilendiren, yeni bir program geliyor! Şehrin Bilinmeyenleri.. Yemeğiniz, sağlığınız, diyetiniz, sohbetiniz, hobiniz, pratik bilgileriniz bu program sizin zevkiniz!

Birbirinden değerli uzman konuklarıyla, hayatın her alanından bilinmeyen hikayeleriyle, yaşamınızı kolaylaştıracak pratik bilgileriyle Şehrin Bilinmeyenleri her hafta evlerinize konuk oluyor.

Şehrin Bilinmeyenleri Türkiye her Cumartesi ve Pazar 13:15’te Eurostar'da!

Siteye Git!
Şehrin Bilinmeyenleri Kahya Medya Grup